26 х 160 х 1,1 мм

Анкерна пластина універсальна 26 х 160 х 1,1 мм (50 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 09-002500
224,40 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Анкерная віконна пластина універсальна - кріпильний елемент для монтажу металопластикових вікон та дверей з ПВХ-профілю в отвори стін з будь-яких матеріалів і їх поєднань. Конструктивно - це пластина з міцної оцинкованої сталі з наскрізною перфорацією і ребрами жорсткості. Універсальна пластина, завдяки наявності декількох отворів, які призначені для її кріплення до конструкції, підходить під всі види ПВХ профілю. Монтаж проводиться через будь-який наближений до конструкції отвір, що і робить її універсальною. Далі, до стіни віконна пластина кріпиться дюбелями відповідної довжини. Наявність анкерного пластини сприяє зниженню деформаційних напружень віконної конструкції через перепад температурних режимів і надає ефективний опір вітровим навантаженням і навантаженням, що виникають при експлуатації вікна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид кріплення виробу | Пластина |
| Довжина: | 160 м |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення | Для кріплення вікон до стіни |
| Покриття | Цинк |
| Розмір | 26 х 160 х 1,1 мм |
| Товщина | 1.1 мм |
| Ширина | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224,40 ₴/упаковка
