10 х 80 мм

Дюбель для кріплення теплоізоляції сірий 10 х 80 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 06-002800
122,85 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Дюбель для кріплення теплоізоляції сірий застосовується в будівельно-оздоблювальних роботах зовнішніх і внутрішніх, для кріплення теплоізоляції до таких основ як бетон, пінобетон, газобетон, суцільний і пустотілий, камінь, граніт, керамоблок. Так само завдяки своєму конструктиву дюбель зручний у використанні при утепленні плоских покрівель і підвісних стель. Особливо цінна його універсальність, адже даний тип дюбеля прекрасно підходить до більшості видів теплоізоляційних і звукоізоляційних матеріалів: пінопласт, скловата, мінвата, полістирол і інших. Дюбель для кріплення теплоізоляції сірий складається з поліпропіленових втулки і цвяха. З одного боку втулка має досить велику плоску діаметральну головку, яка служить для кращої фіксації матеріалу до основи. Інший кінець виконаний у вигляді клина з пропилом, поверхня якого, покрита спеціальними стопорними ребрами. В процесі монтажу, пластиковий цвях що йде в комплекті, служить для розклинування втулки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Глибина отвору під дюбель | 85 мм |
| Діаметр дюбеля | 10 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 10 мм |
| Довжина дюбеля | 80 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Тип дюбеля | Тарілчастий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр головки (тарелки) | 60 мм |
| Навантаження на вирив (бетон), кг | 40 |
| Навантаження на вирив (цегла), кг | 30 |
| Навантаження на вирив (піноблок), кг | 20 |
| Розмір | 10 х 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122,85 ₴/упаковка
