М20

Гайка шестигранна DIN 934 НЕРЖАВІЙКА М20 (10 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 04-003500
324 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гайка шестигранна DIN 934 НЕРЖАВІЙКА застосовується в промисловості, багатогалузевому машинобудуванні і авторемонті. Гайка має повну метричну різьбу і є важливим елементом кріплення практично у всіх скріплюються деталях. Даний метиз виготовляють з якісної нержавіючої сталі для запобігання корозії та інших негативних впливів навколишнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 16 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір під ключ | 30 мм |
| Стандарт | DIN 934 |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Матеріал гайки | Неіржавка сталь А2-70 |
| Призначення кріпильного виробу | Гайка шестигранна DIN 934 використовуються спільно з болтами, гвинтами, шпильками та іншим метричним кріпленням для збирання різних конструкцій. |
| Особливість кріпильного виробу | Має шестигранну форму для затягування ключем або головкою. Стійкі до агресивного середовища |
| Розмір | М20 |
| Тип гайки | Шестигранна |
| Тип кріпильного виробу | Гайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴/упаковка
