М5

Гайка шестигранна DIN 934 М5 (1000 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 04-000300
182,30 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гайка шестигранна DIN 934 застосовується в промисловості, побуті, машинобудуванні і авторемонті. Гайка має внутрішню повну метричну різьбу і є важливим елементом кріплення. Даний тип метиза виготовляють з якісної сталі. Оцинковане покриття (ЦБ) оберігає від корозії та інших агресивних впливів зовнішнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4 мм |
| Клас міцності | 5 |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стандарт | DIN 934 |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Призначення кріпильного виробу | Гайка шестигранна DIN 934 використовуються спільно з болтами, гвинтами, шпильками та іншим метричним кріпленням для збирання різних конструкцій. |
| Особливість кріпильного виробу | Має шестигранну форму для затягування ключем або головкою |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | М5 |
| Тип гайки | Шестигранна |
| Тип кріпильного виробу | Гайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182,30 ₴/упаковка
