вверхвниз
6 х 220 мм

Шуруп по дереву універсальний жовтий 6 х 220 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01-014000
1 008,45 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Нет описания
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр головки | 11.7 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 6 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 220 мм |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Крок різьби | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Великий крок |
| Різновид шліца | Хрестоподібний тип Pozidriv (PZ3) |
| Кількість в пакованні | 100 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь С1018 |
| Призначення кріпильного виробу | Шуруп універсальний жовтий використовується для кріплення матеріалів, виготовлених як із м'яких порід дерева, так і з твердих, а також із ДВП, ДСП, МДФ. |
| Особливість кріпильного виробу | Перед вкручуванням їх у матеріал немає потреби попередньо свердлити отвір. |
| Покриття | Жовтий цинк |
| Розмір | 6 х 220 мм |
| Стандарт (DIN, ISO) | DIN 7997 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 008,45 ₴/упаковка



