вверхвниз
3,5 х 41 мм

Шуруп по дереву чорний 3,5 х 41 мм (1000 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01-000600
170,10 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Шуруп чорний по дереву 3,5х41 застосовується для з'єднання та кріплення конструкцій з дерева між собою, або наскрізного монтажу металевих і сталевих конструкцій до дерев'яного каркасу або гіпсокартонному листу. Традиційна велика різьблення дозволяє закручувати саморіз без додаткових зусиль, проте при цьому шуруп тримає надійно в основі. Шуруп випускається з вуглецевої сталі. Після виробничого процесу шурупи з великою різьбою проходять процес гартування у термічній печі і фосфатування, для додання шурупам міцності і антикорозійних властивостей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр головки | 8.5 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 3.5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 41 мм |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Крок різьби | 2.75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Великий крок |
| Різновид шліца | Хрестоподібний типу Philips (PH2) |
| Кількість в пакованні | 1000 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь вуглецева |
| Призначення кріпильного виробу | Шуруп чорний для дерева використовується для з'єднання дерев'яних конструкцій між собою або монтажу різних будівельних елементів до дерев'яної основи, збирання меблів, столярних виробів та інших конструкцій із дерева. |
| Особливість кріпильного виробу | Перед вкручуванням їх у матеріал немає потреби попередньо свердлити отвір. |
| Покриття | Фосфат |
| Розмір | 3,5 х 41 мм |
| Стандарт (DIN, ISO) | DIN 18182 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170,10 ₴/упаковка

